Google Adwors Reklamları

Google Adwors Reklamları ile Müşterilerinize Daha Kolay Ulaşacaksınız!

Google Adwords Reklamları Nedir? Google Ads, Kısaca size Yeni müşteriler, yeni kitleler kazandırarak, cironuzu ya da bilinirliğinizi yükseltir. Google Adwors reklamı vermeye başlayarak, ürünleriniz ya da hizmetleriniz ile ilgili her hangi bir arama yapıldığında üst sırada yer alarak müşterileriniz tarafından daha kolay bulunmanız sağlanır.

Google Adwords Bütçesi Nedir? Google ADS’ nin en güzel yanı her hangi bir bütçe sınırlaması yoktur, bütçeniz her ne olursa olsun, her bütçeye ve işletmeye hitap eder. Reklam vermek için günlük, haftalık yada aylık olarak ayırmak istediğiniz bütçe tamamen size bağlıdır. Dilediğiniz her bütçe ile dilediğiniz zaman reklama başlayabilir, dilediğiniz zaman reklamı sonlandırabilirsiniz.

Google Reklamları Kimler Tarafından Görülür? Google ADS, ürün veya hizmetinizle ilgili arama yapan kişilere reklamlarınızı gösterir. sizinle ya da işiniz ile ilgisi olmayan kişilere her hangi bir şekilde reklamınız gözükmez, böylelikle ayırmış olduğunuz bütçe tamamen doğru kişilere ve doğru hedeflere harcanır.

Google Reklamlarının Faydaları Nelerdir?

Google Adwors 1 milyonu aşkın şirketin tercih ettiği bir reklamcılık hizmetidir. Google Adwors, müşterilerinize çok daha kolay ulaşmanızı, bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırır.
Google' da üst sıralarda yer alırsınız.
Yeni ve İlgili Müşterilere Ulaşırsınız.
Sadece belirlediğiniz Şehirde veya Bölgede Reklamlarınız yayınlanır.
Dilediğiniz hedef kelimelerinizde reklamlarınız gösterilir.
Sitenize Tıklama sayısına göre ödeme yaparsınız.
Bütçenizi siz belirlersiniz. Süpriz Ödemelerle Karşılaşmazsınız.

Sadece Reklam vererek İşimizi Bitirmiyoruz!

Reklam verme sürecinde ve sonrasında reklamlarınız için gerekli ayarları yapıyoruz ve reklamlarınız için müşterilerinizin tekrardan sitenize dönmesini sağlıyoruz.

Belirlediğim bir şehirde reklamlarımın gösterilmesini istiyorum.

Google Adwors Reklamınız dilerseniz sadece belirlediğiniz bir veya bir kaç şehirde ki, belirli bir bölgede ki insanlara gösterilmesini sağlayabiliriz.

Günün sadece belirli saatlerinde reklamlarımı yayınlayabilir miyim?

Google Adwors Reklamınız dilerseniz günün belirli saatlerinde otomatik olarak yayına alabilir, yayınlanmasını istemediğiniz saatlerde ise otomatik olarak yayından kaldırabiliriz.

Tamamen yeni müşterilere mi reklamlarım gösterilir?

Reklamlarınızı dilerseniz tamamen yeni müşteriler kazanmaya yönelik ya da belirli bir oranla müşterilerinizden dönüşüm alacak şekilde ayarlayabiliriz.

Sitemden Çıkan Ziyaretçiyi Tekrardan Siteme Döndürebilir miyim?

Zaman zaman internette aradığınız bir ürünü, girdiğiniz haber, teknoloji, sağlık gibi siteleri ziyaret ettiğiniz de o ürün ile ilgili reklamlara sık sık karşılaşabiliyoruz. 

Aynı yöntemle Sitenizden çıkan ziyaretçileri müşteri yapabilmeniz için, onlara örneğin; haber, teknoloji veya sağlık gibi siteleri ziyaret ettiğinde reklamlarınızı tekrardan gösterilmesini sağlıyoruz. Böylelikle Yeniden Pazarlama yöntemi sonucunda şu algı oluşmaktadır, müşteri: “ben bu siteye öğlen girip bakmıştım ama vaktim olmadığı için pek detaylı incelememiştim” şeklinde düşünüp, size müşteri olabilmektedir.

SİZDE BÖLGENİZDE ÜST SIRALARDA ÇIKMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

Hemen aşağıdaki formu doldurun, detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!

    Her Türlü Soru & Görüşlerinizi Bize Yazabilirsiniz.

    Her türlü Soru & Görüşlerinizi Whatsapp Destek Hattımızdan Yazabilirsiniz.