Hakkımızda

İha Bişlişim 2008 yılında Domain ve Hosting Bayiliği  ile başlamış olduğu iş hayatına ilerleyen dönemlerde hizmet yelpazesine Web TasarımE-TicaretGoogle ADS ReklamlarıSEOLogo-Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medya danışmanlığını da  eklemiştir.

2018 yılında 400 Bin ₺ yerli sermaye ile Web Hizmetleri’nin yanı sıra İnternet Altyapısı, Eğitim, Danışmanlık ve Taahhüt sektörleriyle hizmet alanlarını genişleterek bu alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır.

İha Bilişim, Siz Hangi sektörde olursanız olun, İşletmenize en uygun fiyatlarla birebir örtüşen sade, şık, işlevsel ve etkileyici tasarımları baz alarak hizmet sunmayı hedefler.

“Biz sadece İşimizi seviyoruz ve başkalarının da severek yaptıkları işlerde başarılı olmalarına yardım ediyoruz.“

İbrahim Halil ACIOĞLU
İbrahim Halil ACIOĞLU
Şirket Kurucusu
Tamamlanmış Proje

0+

Tamamlanmış Proje

yılı Aşkın Deneyim

0+

yılı Aşkın Deneyim

Memnun Müşteri

0+

Memnun Müşteri

Hizmet Türü

0+

Hizmet Türü

Web Tasarım

En son teknolojileri kullanarak Kurumsal kimliğinizi en iyi derecede yansıtacak, profesyonel Web SiteTasarımları yapıyoruz.

E-Ticaret Yazılımı

İha Bilişim E-Ticaret yazılımı ile her yıl yenilenen kiralama bedeli ödeme derdine son veriyoruz. Tamamı Türkçe olarak kodlanmış profesyonel E-Ticaret yazılımımız ile sizlere olağanüstü bir e-Ticaret platformu sunuyoruz.

SEO

Web sitenizi Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında üst sırada yer almasını sağlamak için sitenizi optimize ederiz.

Müşteri Yorumları

Memnun Müşterilerimiz