Paketler ve Özellikleri

E-Ticaret Paket ve Özellikleri

Kolay Tasarlanabilir
İha Bilişim’i diğer eticaret yazılımlarından ayıran en büyük özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilir ve firmanıza özgün özelleştirebilirsiniz.
Hazır Şablon Seçimi
E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan (tüm şablonları demo sitesinden görebilirsiniz) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz her hangi bir şablonu birkaç saniye içerisinde kurup kullanabilirsiniz.
Anında Test
İha Bilişim eTicaret Sitesi Yazılımı biribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yönetici ekranını görüntülemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü yazılımınıza hazır kurulu olarak gelir. Herhangi bir ödeme modülünü bir kaç saniye içerisinde aktif edebilir, Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Sosyal Medya
İhabilişim eticaret paketinize opsiyonel olarak edinebileceğiniz Facebook/Google Application ve Login uygulamarını yazılımınıza ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.
Google Desteği
İhabilişim e-Ticaret paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart olarak, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.
Amazon API
Tüm İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı paketlerinde Amazon API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Amazon kategori / barkod / asin bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla Amazon sitesinde listeleyebilirsiniz.
N11 API Desteği
Tüm eTicaret paketlerinde N11 XML entegrasyonu yüklü olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.
Private Satış Desteği
İha Bilişim private satış desteği ile (markafoni, limango vb..) tarzında marka kampanya süreli satış yapabilirsiniz. Özel satış için bir adet standart, bir premium (+250 ₺) şablondan dilediğinizi seçebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.
Promosyon Desteği
İhabilişim eTicaret Yazılımında sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.
Grup (Kupon) Desteği
İha Bilişim grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen stardart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.
SMS Gönderim Desteği
İha Bilişim ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.
WhatsAPP Msg Desteği
E-Ticaret paketinize opsiyonel (+250 ₺) olarak müşteri ve yönetici bilgilendirme mesajlarını, e-posta’ya ek olarak, herhangi bir kontör maliyeti olmadan whatsapp ile yapabilirsiniz. Modül ücreti tek bir defa ödenir.
Detaylı İstatistikler
İhabilişim E-Ticaret Yazılımı yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.
Çoklu Dil Kullanımı
İhabilişim E-Ticaret Yazılımı güncel sürümü itibari ile opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.
E-Posta Raporları
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı Yönetim panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görüntüleyebilir, sunucunuzda anlık gelişen herhangi bir problemden dolayı iletilmemiş hiçbir e-posta’yı kaçırmamış olursunuz.
Ürün Kiralama Desteği
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı Opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Kiralama Modülü ile, ürünlerinizi seçtiğiniz şehirlere asgari gün sayısı kadar kiralayabilir, panelinizden ürünün müsait olmadığı günlerin girişini yapabilirsiniz.
Amazon API
Tüm İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı paketlerinde Amazon API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. Amazon kategori / barkod / asin bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla Amazon sitesinde listeleyebilirsiniz.
Hosting Seçimi
Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Firmamız tarafından korunan İha Bilişim sunucularında barındırabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.
XML Entegrasyon
İha Bilişim e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.
XML Çıktıları
En düşük İha Bilişim eticaret yazılımı paketinde dahi, 17 adet XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..
Profesyonel SEO Desteği
İhabilişim e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size profesyonel bir eticaret SEO altyapısı sunar.
Affilate Banner Desteği
Affilate, Müşteri Ortaklık Programı ile Diğer sitelere sunacağınız, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yapabilirsiniz.
GittiGidiyor API Desteği
Tüm İha Bilişim eTicaret paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz..
Ticket Destek Sistemi
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımına ek olarak Opsyionel olarak satın alabileceğiniz Departman Destekli Ticket Mod ile, müşterilerinize farklı departmanlara ticket açmasını, yönetim panelinde de her departmanı farklı bir yönetiticinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.
HepsiBurada API
Tüm E-Ticaret paketlerinde HepsiBurada API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. HepsiBurada excel ile tanımladığınız ürünlerini HepsiBurada kontrol panelinize yükleyebilir / otomatik güncelleme yapabilirsiniz.
Canlı Destek Sistemi
E-Ticaret paketinize opsiyonel (+250 ₺) olarak ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizin ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.
Kullanıcı Davet Sistemi
Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.
Tek Ürün Satışı
Kısıtlı sayıda ürün sunmak isteyenler, tek ürün satış desteği ile zaman sınırlı günün ürün(leri) satışı yapabilir, bir veya birden fazla ürünü ön plana çıkarabilir. Yazılımla birlikte tek ürün şablonu standart şablonlarla beraber gelir.
Instagram Feed Desteği
E-Ticaret paketinize opsyionel olarak sunulan Instagram Feed desteği ile, Instagram sayfasınzda paylaştığınız resimleri, kendi sitenizde dinamik olarak yayınlayabilir, her bir post içeriisnde bulunan ürünleri eşleştirebilirsiniz.
B2B (Bayi) Kullanım Desteği
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.
Rakip Fiyat Analiz Desteği
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımınıza opsiyone olarak sunulan Rakip Fiyat Analizi modülü ile, en çok kullanılan pazar yerlerindeki fiyatlar ile ürün fiyatınızı otomatik / günlük olarak karşılaştırıp, sürekli en uygun fiyatı sunabilirsiniz.
Rest API Servisi
Rest API desteği sunan 3rd party bir yazılım (muhasebe, istatistik, mobile application, e-ticaret yazılımı) ile ürün,kategori,marka,siparişler ve kullanıcı servislerine okuma ve yazma desteği sunabilirsiniz.
E-Bülten Gönderimi
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.
Ticket Destek Sistemi
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımına ek olarak Opsyionel olarak satın alabileceğiniz Departman Destekli Ticket Mod ile, müşterilerinize farklı departmanlara ticket açmasını, yönetim panelinde de her departmanı farklı bir yönetiticinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.
Akakçe API
İha Bilişim E-Ticaret Yazılımı paketlerinde Akakçe API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. XML / Akakçe Bot ile çekilen ürünlere ait siparişleri otomatik olarak panelinize çekebilir, sipariş durumlarını tek panelden yönetebilirsiniz

E-Ticaret Paketleri

 • Fiyat
 • SEO Yönetimi
 • Canlı İstatistikler
 • %100 HTML/CSS Site Şablonları
 • Günün Fırsatı Satış Desteği
 • Grup Satış (Kupon) Desteği
 • Özel Satış (Private Shopping) Desteği
 • Çok Kullanıcılı Yönetim Paneli
 • B2B / B2C Kullanım Seçeneği
 • Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme
 • URL Yönlendirme Desteği
 • Ürüne Video Ekleme
 • Otomatik Resim Boyutlandırma
 • Ürüne SEO Etiket Ekleme
 • Varyason Fiyat/Stok/Resim Desteği
 • Ürüne Çoklu Seçim Filtre Tanımlama
 • Sigortı Ürün Teklifi Tanımlama
 • Çiçek Sipariş Modülü
 • Dinamik (Ajax) Ürün Listeletme
 • İlgili Ürünler Tanımlama
 • Ürünlere Adet İndirimi Tanımlama
 • Affilate Banner Sistemi
 • Puan Sistemi
 • Toplu Ürün Güncelleme
 • Excel Kayıt ve Yükleme
 • Alışveriş Çeki Tanımlama
 • Tekli/Çoğul Promosyon Kodu Tanımlama
 • Ziyaretçi Promosyon Kodu Teklifi
 • Çapraz Promosyon
 • Promosyon Ürün Desteği
 • Peşin Fiyatına Taksit Desteği
 • Ürüne Bağlı Ücretsiz Ürün Desteği
 • Whatsapp Mesaj Desteği
 • Telefonla Araylım Desteği
 • Adete Bağlı Ücretsiz Ürün Desteği
 • Ürün Paket İndirimleri Tanımlama
 • Kullanıcı Davet Desteği
 • Otomatik Kur Bilgileri Güncelleme
 • Gerçek Zamanlı Sepet Stok Takibi
 • Detaylı Kargo Ayarları
 • Sipariş Sorun Takibi Yönetimi
 • Teknik Servis Takip Modülü
 • Kişiselleştirilebilir Şablonlar
 • E-Posta Yedekleme
 • Tek Tuşla E-Bülten Hazırlama
 • Toplu E-Posta Gönderimi
 • Toplu SMS Gönderimi
 • SMS Gönderimi
 • Standart Ödeme Modülleri
 • Mobil Ödeme Modülleri
 • Taksitli Sanal POS Desteği
 • Taksitli 3D Sanal POS Modülleri
 • Kapıda Ödeme SMS ile Doğrulama
 • Bayi Artı Bakiye Tanımlama Desteği
 • Parçalı Ödeme Desteği
 • Bakiye Ödeme Desteği
 • Sosyal Medya Ayarları
 • Online Şablon Editörü
 • Google Analytics Desteği
 • Rich Snippets Desteği
 • Google Conversion ID Desteği
 • Google Remarketing Desteği
 • Facebook Pixelcode
 • Twitter Cards
 • Chrome Notification Desteği
 • SSL Desteği
 • Canlı Ziyaretçi Takibi
 • Detaylı İstatistikler
 • 22 Adet XML Çıktı Desteği
 • 10 Farklı Hazır Şablon
 • Facebook / Google Login App
 • Fatura Yazdırma Modülü
 • Ajax XML (3) Entegrasyon
 • PSD / xHTML Tasarım Giydirme
 • Firmaya Özel PSD Tasarım
 • Google'ye Göre İçerik Hazırlama
 • Anahtar Teslim Kurulum

Standart Paket

1.500 ₺

XML Entegre Paket

2.250 ₺

Tasarım Giydirme Paketi

4.500 ₺

Özel Tasarım Paketi

7.000 ₺

Opsiyonel Modüller

Ürün (T-Shirt, Kupa, Iphone Case …) Tasarım Sipariş Modülü 1.400,00 ₺
Rest API Servis Modülü 1.000,00 ₺
Departman Destekli Ticket Modülü 1.000,00 ₺
Resim/Tablo Sipariş (Boyutlandırma) Modülü 1.000,00 ₺
Alışverişsiz Tahsilat Modülü 1.000,00 ₺
Çoklu Dil Modülü 1.000,00 ₺
Rakip Fiyat Analiz Modülü 600,00 ₺
Ürün Kiralama Modülü 600,00 ₺
N11 API Entegrasyonu 400,00 ₺
GittiGidiyor API Entegrasyonu 400,00 ₺
HepsiBurada API Entegrasyonu 400,00 ₺
Amazon API Entegrasyonu 400,00 ₺
Akakçe API Entegrasyonu 400,00 ₺
Fatura Yazdırma Modülü 300,00 ₺
Premium Şablon 300,00 ₺
Facebook Application + Facebook Connect + Google Connect Paketi 250,00 ₺
Instgram Feed + Ürün Eşleştirme Modülü 250,00 ₺
Mobil Alışveriş Şablonu v1 | v2 250,00 ₺
Entegre Canlı Destek Modülü 250,00 ₺
Ek XML Entegrasyon Modülü 250,00 ₺

Diğer Hizmetler

Firmaya Özel PSD Tasarım 2.000,00 ₺
PSD /xHTML Tasarım Giydirme 2.000,00 ₺
Lisans Güncelleme (v1.x » v4.x) 1.100,00 ₺
Lisans Güncelleme (v2.x » v4.x) 800,00 ₺
Lisans Güncelleme (v3.x » v4.x) 600,00 ₺
Teknik Destek +1 Yıl (İlk Yıl Ücretsizdir.) 600,00 ₺
Sürüm Güncelleme / Tekrar Kurulum / Sunucu Taşıma Hizmeti 200,00 ₺

Muhasebe Entegrasyonları

Netsis Muhasebe Entegrasyonu 2.000,00 ₺
Nebim Muhasebe Entegrasyonu 2.000,00 ₺
Mikro Muhasebe Entegrasyonu 2.000,00 ₺

Hâla kararınızı veremediniz mii?

İletişime talebinde bulunarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.